Kendi El Yapımı Hediyelerinizi Yapmayı Planlıyorsanız Dikkat Edilmesi Gereken 5 Tavsiye

Yani bu yıl iskontolu fuarı daha düşünceli ve el yapımı hediyeler lehine atladınız. Doğum günleri veya yıldönümleri gibi durumlar için kişiselleştirilmiş hediyeleri etkilemek için evde bir DIY projesine geçmeye karar verdiniz , vay bu harika!

El yapımı bir hediye olsa da daha düşünceli görünüyor; burada akılda tutmak istediğiniz birkaç faktör var. Beş el yapımı hediye dozu:

1- Erken Başlayın: Peki, stresi daha sonra azaltmak için, olabildiğince erken başlamak her zaman harikadır. Aslında, en azından listenizde birçok kişi varsa, bir ay önceden düşünün. Bu sayede, sarf malzemenizin tükenmesi ihtimaline karşı yakındaki bir mağazaya acele etmeniz veya kurnaz bir aksilikle karşı karşıya kalmanız durumunda aynı şeyi tekrar yapmanız gerekecek. Ayrıca, baskı altında olmamak kalıp ve büküm yapmak daha kolay ve aptalca hatalardan kurtulacaksınız.

Bununla birlikte, daha erken başlama vaktiniz yoksa, fikirlerinizi zaman ayırmanız gereken gerçek bir şeye yönlendirmeye çalışın. Ayrıca daha önce yapmış olduğunuz ve hiç sorun yaşamadan ustalaşabileceğiniz bir şeyle gitmek isteyebilirsiniz. Olmazsa, en azından işler planlandığı gibi gitmezse hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

2- Bir Kontrol Listesi Hazırla: Eğer hediye vermek için belirli bir durum için listenizde birçok millet varsa, organize olmanın en iyi yolu alıcılarınızın gerçek bir listesini çıkarmak ve her bir kişi için ne yapmak istediğinizi not etmektir. . Her hediyenin yanında, ilgili zamanı not edin. Açıkçası bu tahminlere dürüst olun. Anları tatmak için kendinize de zaman ayıracaksınız gibi mi geliyor? Değilse, çevrimiçi olarak hediyeler alın, aksi halde fikrinize sadık kalın.

Belki, her şeyi sıfırdan oluşturmak yerine, önceden edindiğiniz hediyelerinize kişisel bir dokunuş veriyor ya da eklemek istediğiniz bilgi ya da yaratıcılığın miktarını küçültüyorsunuz.

3- Zaten Sahip Olduğunuz Şeyleri Kullanın: Ev eşyalarını bir dizi hediyeye dahil etmek etkili bir zaman tasarrufu olabilir ve hatta bütçenizle sakin kaldığınız zamanlarda bile. Kişisel bir dokunuş sağlamak için aplike, şablonlar veya nakış gibi hızlı süsleme teknikleriyle devam edin. Ayrıca minderler, vb. Gibi basit hediyeler için kolayca süslemeler de ekleyebilirsiniz. Boyamayı bir esinti yapan özel işaretler bile var!

4- Ne Zaman Ne Zaman Durması gerektiğini Biliyorsunuz: Kendinizi gece tutkal veya tabancadan çıkan parmak uçları gibi temas halinde bulursanız veya iğnelerle delinirse, çünkü biraz dikkatiniz dağılırsa, projeyi yeniden düşünmenin zamanı gelmiştir. Bir profesyonel veya yeni doğmuş biriyseniz, kendi başınıza bir DIY projesi deneyimleyecek olursanız, yeniden düşünmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ancak, gerçekten el yapımı veya kişiselleştirilmiş bir hediye vermek istiyorsanız, sitemizden satın alın ve çevrimiçi olarak hediyeler gönderin .

5- Hediyeyi Yaratıcı Bir Şekilde Sarma: Bu odaklanmanız gereken en son şey. El yapımı bir hediye veriyorsanız, onu yüksek sesle düşündüğünüzü söyleyebileceğiniz çekici bir kutuda verdiğinizden emin olun.

Daha bir şey var mı? Sitemizin hediye fikirlerini kontrol edin.