Babalar Günü’nde 7 Adet Eğlenceli Olan Yol

Her yıl Haziranın 3. haftası pazar günü Babalar Günü düşerken, onu özel hissettirmenin yollarını düşünmeye başlamanın sırası sende. Bu yıl kendinizi çorap ve kravat gibi klişe hediyelerden uzak tutun. Bunun yerine, zamanınızı unutulmaz ama değerli bir şey verin.

Geleneksel babalar günü hediyelerinin çok uzağında, size burada günü nasıl geçireceğiniz konusunda ilginç önerilerde bulunuyoruz.

Barbekü için Aile Buluşması Planlayın: Babanızın ızgarada bir şeyler pişireceği yaz günlerini hatırlayın? Eğer barbekü konusunda çok iyi değilseniz, hemen hemen tüm aile üyelerini bir araya getirmeye davet ediyorsanız, evinizde veya bir restoranda barbekü partisi planlayın. Ona tercih ettiği lezzetli bir şey ya da en sevdiği yerel etkin noktadaki bir yemekle davranın.

Bir Spor Etkinliğine Gitme: İki takımın birbirini takip ettiği en sevdiği spor etkinliğine gidin ya da Babalar Günü hafta sonu etkinlikleri için onunla birlikte gidin.

Yakındaki Gölde Balık Avının Keyfini Çıkarın: Balık tutma konusunda gerçekten harika bir baba-oğul yarışması yapmak için balık tutma ekipmanlarını kullanın. Onu yakındaki bir göle veya bunun için bir olta bulunan bir hafta sonu ağ geçidine götürün. Kesinlikle bu fikri heyecan verici bulacak.

Yarışa Git: Bahse girerim ki, en sevdiğiniz etkinlik budur, ikiniz uzun zamandan beri eğleniyorsunuz. Telaşlı program nedeniyle babamla yarışmak zaman kaybettiğinde, Babalar Günü bunun için bir kez daha yeni bir başlangıç ​​olabilir. Onu en yakın parka götür ve eğlence dolu bir yarış yap!

Bisiklete binmek için gidin: Tabii ki size bisiklet sürüş dersleri veren babanız olacaktır. Birlikte iki tekerlekli bir sürüş planlayarak hatırlayın. Bisiklet yok mu Yakındaki bir bisiklet kiralama sağlayıcısından uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Golfü Deneyin: Hava açık golf için izin veriyorsa, kapalı golfü seçmiyorsanız. Sadece bir golf sahasına binip, sadece babanla olan bağınızı güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda spor tercihini takdir edeceğinize dair bir ipucu verir.

Sessizce Yanına Giderek Ona Bir Sürpriz Ver: Hiçbir şey sizden uzakta olan babamı şaşırtan bir ziyaretten daha şaşırtıcı olamazdı. Bu Babalar Günü, onun hakkında bir ipucu vermeden evini ziyaret etmeyi planlıyor. Umrunda olduğunu görmek için ona dokunulmuştu.

Son fakat en az değil, Babalar Günü’nü eşsiz bir şekilde kutlamanın başka yolları da var.

Bir cevap yazın